3 Adımda iPhone’unuzu Modeme Dönüştürün!

18.06.2013 22:18 

3 Adımda iPhone’unuzu Modeme Dönüştürün!

Eğer iPhone`unuz varsa, artık istediğiniz yerde istediğiniz zaman modeminiz yanınızda.

Hiç şüphe yok ki günümüzde artık akıllı telefonların ulaştığı teknolojiler azımsanamayacak boyutta. Herkes akıllı telefonu ile farklı şeyler yaparak onu neredeyse telefon olmanın dışında birçok amaç için kullanıyor.
 
Artık telefonunuzla havadaki oksijen oranını tespit etmekten tutun onu bir robota bile çevirebileceğiniz bir gerçek. Tüm bunların yanında özellikle interneti sık kullananlar ve aynı zamanda bilgisayar üzerinden sürekli bir şeyler bakması gerekenler için güzel bir haberimiz var, iPhone’unuzu her nerede olursanız olun modem gibi kullanarak bilgisayarınızdan ya da tabletinizden internete bağlanabilirsiniz.
 
Bunu nasıl yapıyoruz?
 
1.Öncelikle iPhone’un ayarlar bölümüne gelerek kişisel erişim noktası seçeneğini seçiyorsunuz.
 
2. Kişisel erişim noktasını aktif hale getiriyorsunuz.
 
3.Kişisel erişim noktasını aktif hale getirdikten sonra sizden bir Wi-Fi parolası isteyecek. Bu parolayı tanımladıktan sonra ister bilgisayarınızla ister tabletinizle belirlediğiniz Wi-Fi şifresini girerek internete bağlanabilirsiniz.
 
Böyle 3 adımda iPhone’unuzu bir modeme dönüştürebilir ve istediğiniz yerde istediğiniz şekilde internet üzerinden işlem yapabiliyorsunuz.
 
iPhone'unuzu modeme dönüştürmek için yapmanız gerekenleri fotoğraf galerimizden görsel olarak takip edebilirsiniz.


Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/3-adimda-iphone-unuzu-modeme/mobildunya/detay/1724655/default.htmEtiketler: iPhone , internet , nerede

Diğer TEKNOLOJİ haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 665

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir