Dila Hanım Son Bölüm Sezon Finali Hatice Şendil Erkan Petekkaya

22.06.2013 12:05 

Dila Hanım Son Bölüm Sezon Finali Hatice Şendil Erkan Petekkaya

Dila Hanım dizisinin baş rolaerinde Rıza rolülyle Erkan Petekkaya ve Dila rolüyle ise Hatice Şendil oynamaktadır. Dila Hanım 35. bölümde sezon finali yaptı. Dila Hanım star ekranlarında izleyin.

Dila Hanım 35. Bölüm Sezon Finali 14 Haziran
 
Rıza Melis'in kendi kızı olduğunu öğrendiği andan beri bu duruma kendini hazırlamaya çalışır. Dila 'nın Nasıl davranacağını herkez merak ederken,  Azer ise Fatma'yı ailesinden istemek için uğraşır.  Melike ve Rıza Fatma'nın evlenmesine karşı çıkarken Fatma öyle bir çözüm bulurki ikiside kabul etmek zorunda kalır.
 
Melike'nin tavırları Haydarı çileden çıkartırken son ettikleri kavda bardağı taşırır. İsteksizde olsa Rıza ve Melike evet diyerek Fatma düğün hazırlıkları yapar.
 
Melis’in kendi kızı olduğunu öğrenen Rıza bu duruma kendisini hazırlamaya çalışır. Dila’nın tavrı merakla bekenirken Azer’in tek derdi Fatma’yı  ailesinden  istemektir. Rıza ve Melike buna karşıyken Fatma’nın bulduğu çare ikisini de dize getirir.
 
Haydar Melike’nin son günlerdeki tavrından rahatsız olur. Aralarındaki kavga Haydar için bardağı taşıran son damladır. Rıza ve Melike’nin gönülsüz eveti ile Azer ve Fatma düğün hazırlıklarına başlar.
Arzu’nun şantaj cd’si Dila’nın eline geçecek midir? Görkemli düğün gecesinde beklenmedik gelişmeler olur.
 
Melike konaktaki yalnızlığa dayanabilecek midir? Sultan düğündeki keyifleri kaçırırken Rıza’nın sürpriz konuğu Dila ve Rıza arasına kesin ayrılık tohumları atacaktır. Dila Hanım 14 Haziran cuma günü sezon finali yaptı.


Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/dila-hanim-son-bolum-sezon-finali/magazin/detay/1726268/default.htmEtiketler: sezon , Haziran , Düğün , diyerek , Hatice , sultan

Diğer GÜNCEL haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1109

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir