Beyaz Show Kanal D Sezon Finali Beyazıt Öztürk

22.06.2013 12:05 

Beyaz Show Kanal D Sezon Finali Beyazıt Öztürk

Beyaz Show sezon finali yaptı. Beyaz Show`un konukları kimdi? Beyazıt Öztürk`ten gezi parkı açıklaması izle.

Beyaz Show en son yayınından sonra sezon finaline girdi. Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show izleyenlerine kısa bir veda etti. Yeni sezonda yeni konuklarıyla tekrar ekranlarda olacak.
 
Beyaz Show her bölümünde hem izleyenlerine hemde konuklarına ilginçsüprizlerle kahkaha fırtası kopardı.  Beyaz Show geçtiğimiz hafta mükemmel bir programla sezon finaline girdi. Beyaz Show'da türkülerle ve eglenceli skeçlerle muhteşem bir final yapıldı.
 
Başarılı şovmen Beyazıt Öztürk sezon finalinde muhteşem anlar yaşattı.  Beyaz Show konuklarıyla izleyenlere tam bir türkü ziyafeti çektirdi. Beyaz'ın programı sırasında kırdığı birçok potları bir aray getirip eglenceli bir skeç hazırlandı. 
 
 Beyaz Show'un  sezon finali konukları; Hüseyin Turan, Sevcan Orhan, Ender Balkır, Koliva ve Serdar Kılıç... Beyaz Show'da muhteşem bir türkü şöleni yaşandı. 
 
 
Beyaz geçen hafta hakkında şu açıklamaları yaptı:  "Ortak bir akılda buluşmanın tam zamanı olduğunu düşünüyoruz. İnsanların Gezi Parkı'nın sadece Gezi Parkı olarak kalmasına yönelik istekleri ve bu istekler sonucunda yaşanan olaylar, gerçekten hepimizi çok üzdü. Haftaiçi herkes açıklamalarda bulundu, hiç kimsenin bilmediği aslında yeni bir cümlem yok. Bildiğim şey sadece bir ülkem var ve birbirimize duyacağımız saygıyla daha göreceğimiz çok güzel günler var." dedi.
 
BEYAZ SHOW KOMİK SKEÇLERİ ve TAKSİM GEZİ PARKI AÇIKLAMASI FULL İZLE


Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/beyaz-show-kanal-d-sezon-finali/magazin/detay/1726265/default.htmEtiketler: Kanal D , Beyazıt Öztürk , Beyaz Show , Beyazıt , sezon , Ten , sadece

Diğer GÜNCEL haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 455

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir