Kadın saldırgan okul müdürünü vurdu!

21.12.2012 21:20 Kadın saldırgan okul müdürünü vurdu! Esrarengiz kadın her yerde aranıyor...

Gaziantep’in İslahiye İlçesi’ndeki bir ilkokulun müdürü İsmail Kılıç, okulun önünde silahlı saldırıya uğradı. Müdür Kılıç’ı av tüfeğiyle sol bacağından vurup yaraladıktan sonra kaçan kadın, polis tarafından aranıyor.
 
Olay bugün öğlen saatlerinde Cumhuriyet İlkokulu’nun önünde meydana geldi. Öğlen tatilinin sona ermesinin ardından okuluna dönen okul müdürü 55 yaşındaki İsmail Kılıç’a, otomobilinden inip içeri girdiği sırada, yanına yaklaşan bir kadın, pompalı tüfekle ateş etti. Silah sesi üzerine bahçedeki öğrenci ve çevredekilerin koşması üzerine kadın saldırgan olay yerinden kaçtı. Saldırıda sol bacağından yaralanan İsmail Kılıç, İslahiye Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Kılıç, "Aracımdan inip okula girerken bir ses duydum. Otomobil lastiği patladı sandım ama sonradan ağrı üzerine bacağımdan vurulduğumu anladım. Bana ateş edeni görmedim" dedi.
 
Polisin ifadesine başvurduğu görgü tanıkları saldırıyı gerçekleştiren kadının 30 yaşlarında, siyah pardösülü olduğunu ve çevreden insanların bağırması üzerine hızla olay yerinden kaçtığını söyledi. Polis, bu ifadeler doğrultusunda eşkale uyan saldırgan kadının yakalanması için MOBESE kayıtları ve bölgedeki işyerlerinde bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı.
 

Diğer EĞİTİM haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme :

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir